Po włączeniu programu zaczyna pracować pompka - słychać jak wypompowuje. Tak ze trzy razy, po czym czas programu spada do 1 minuty i pralka stoi bez żadnego błędu. Trzeba wyłączyć, ponownie spróbować i najczęściej po 2-3 próbie zaczyna działać normalnie. Jak już zacznie pobierać wodę to wiadomo, że będzie już do końca prania OK.
Błąd w trybie serwisowym to błąd E24, pytanie czy to triak czy może jednak pompka ma problem, miał ktoś ten sam błąd? Filtr czysty, odpływ drożny.
Ktoś może ma serwisówkę?
Błąd w trybie serwisowym to błąd E24, pytanie czy to triak czy może jednak pompka ma problem, miał ktoś ten sam błąd? Filtr czysty, odpływ drożny.
Ktoś może ma serwisówkę?