Witam,
chciałbym zainstalować na działce monitoring domu. Naczytałem się tu na forum różnych wątków, że aż głowa boli.
Chciałem w sumie zamontować sprzęt firmy Reolink. Na początku ze 2-3 kamery RLC-510 / -520 przez Switch. Wewnątrz E1 Zoom. Później rozbudować na więcej kamer i rejestrator.
Mam jednak wrażenie że częściej jest polecany sprzęt firmy Hikvision albo bcs. Jest on lepszy? Niezawodniejszy?
Główne pytanie dla założyłem ten wątek dotyczący właściwe temperatur w jakich mogą pracować kamery. Reolink podaje -10 do +55. Hikvision np. -30 do +60.
W jakim stopniu ma to odniesienie do rzeczywistości?
Ma ktoś z forumowiczów Reolinka i jak on się sprawuje w polskich warunkach?
Za odpowiedzi z góry dziękuję...
chciałbym zainstalować na działce monitoring domu. Naczytałem się tu na forum różnych wątków, że aż głowa boli.
Chciałem w sumie zamontować sprzęt firmy Reolink. Na początku ze 2-3 kamery RLC-510 / -520 przez Switch. Wewnątrz E1 Zoom. Później rozbudować na więcej kamer i rejestrator.
Mam jednak wrażenie że częściej jest polecany sprzęt firmy Hikvision albo bcs. Jest on lepszy? Niezawodniejszy?
Główne pytanie dla założyłem ten wątek dotyczący właściwe temperatur w jakich mogą pracować kamery. Reolink podaje -10 do +55. Hikvision np. -30 do +60.
W jakim stopniu ma to odniesienie do rzeczywistości?
Ma ktoś z forumowiczów Reolinka i jak on się sprawuje w polskich warunkach?
Za odpowiedzi z góry dziękuję...