Witam
Chcę podłaczyć pompę ciepła do falownika Solaredge poprzez Domoticza.
W Domoticzu zaczytywane są takie dane z falownika jak na załączonym zdjęciu.
Producent pompy zaleca aby aby próg wyzwolenia ustawić na 450w (zdjęcie z instrukcji w załączeniu, robię to przez przekaźnik wifi i domoticz)> proszę o informację na którym parametrze powinno byc to osiągnięte 450 W?
Na "kWh Meter Inwerter"? czy na którymś z Power L? np "Power L1 Inwerter 1"?
Może jak pompa pobiera prąd w domu z fazy 3 to te 450 W należy ustawić na „Power L3 Inwerter 3”?
Chcę podłaczyć pompę ciepła do falownika Solaredge poprzez Domoticza.
W Domoticzu zaczytywane są takie dane z falownika jak na załączonym zdjęciu.
Producent pompy zaleca aby aby próg wyzwolenia ustawić na 450w (zdjęcie z instrukcji w załączeniu, robię to przez przekaźnik wifi i domoticz)> proszę o informację na którym parametrze powinno byc to osiągnięte 450 W?
Na "kWh Meter Inwerter"? czy na którymś z Power L? np "Power L1 Inwerter 1"?
Może jak pompa pobiera prąd w domu z fazy 3 to te 450 W należy ustawić na „Power L3 Inwerter 3”?