Dzień dobry,
Poszukuję osób, które mają lub miały do czynienia ze sprzętem BWT do usuwania kamienia z wody. Konkretnie chodzi o model BWT AQA NANO. Zastanawiam się nad zakupem i montażem. Wiem, że to już raczej wycofywany model ale w niemieckich i austriackich hurtowniach można jeszcze znaleźć oferty sprzedaży nawet za 990 EUR. Pytanie czy ktoś to ma/miał i czy jest zadowolony? Zdaję sobie sprawę, że drogie ale podobno woda ze zmiękczaczy jonowymiennych nie bardzo nadaje się do picia.
Poszukuję osób, które mają lub miały do czynienia ze sprzętem BWT do usuwania kamienia z wody. Konkretnie chodzi o model BWT AQA NANO. Zastanawiam się nad zakupem i montażem. Wiem, że to już raczej wycofywany model ale w niemieckich i austriackich hurtowniach można jeszcze znaleźć oferty sprzedaży nawet za 990 EUR. Pytanie czy ktoś to ma/miał i czy jest zadowolony? Zdaję sobie sprawę, że drogie ale podobno woda ze zmiękczaczy jonowymiennych nie bardzo nadaje się do picia.