Witam. Chciałbym się zapytać jak to jest z wymianą oświetlenie na LED przy tablicy rejestracyjnej. Posiadam Clio 4 i zakupiłem całe kompletne lampki LED lecz nie działają. Stare oświetlenie działa lecz LED w ogóle. Czy ma to związek z poborem prądu? Chodzii o to że ledowe mogą pobierać mniej? Zastanawiam się nad wymianą samej żarówki na LED ale nie wiem czy nie będzie podobna sytuacja 🤔