Centrala ma 12 lini miejskich analogowych wersja P241 L.Wiadomo , że od grudania tego roku trzeba będzie wybierać numer lokalny poprzedzony prefiksem,pytanie do Kolegów czy można zaprogramować centralę w ten sposób aby wybierać numer / po staremu/ a centrala dopisze prefiks na numery lokalne.Numeracja lokalan dla strefy to 67 i68 początkowe cyfry a prefiks 0-14>Czy może ktoś z Kolegów wyjaśnić jak to zrobić krok po kroku z ap.systemowego,bo mam uszkodzony port rs i program na pc nic tu nie pomoże.Pozdrawiam i będę wdzięczny za pomoc.