Witam.
Chcę kupic uzywana wkrętarkę STHOR Li-Ion 14.4V, 1.3Ah. Niestety wkretarka jest bez ladowarki.
Mam starą ładowarkę od wkrętarki Bavaria Ni-Cd 18V, 1Ah. Do tej ładowarki jest zasilacz o parametrach Output: 18VDC 400mA. Zaznaczam, że ładowała ona akumulator Ni-CD. Tak sie sklada ze sam zasilacz ma wtyczke, ktora pasuje do akumulatora z nowej wkretarki, ktora chce kupic.
Nowa wkretarka dziala na akumulatorze Li-Ion 14.4V, 1,3Ah i ten akumulator chciałbym ladować starą ładowarką, a bardziej samym zasilaczem do niej dołączonym.
Jestem laikiem i chciałbym zapytać czy to bedzie w ogole działać? Jesli tak to czy są jakies zagrożenia?
Chcę kupic uzywana wkrętarkę STHOR Li-Ion 14.4V, 1.3Ah. Niestety wkretarka jest bez ladowarki.
Mam starą ładowarkę od wkrętarki Bavaria Ni-Cd 18V, 1Ah. Do tej ładowarki jest zasilacz o parametrach Output: 18VDC 400mA. Zaznaczam, że ładowała ona akumulator Ni-CD. Tak sie sklada ze sam zasilacz ma wtyczke, ktora pasuje do akumulatora z nowej wkretarki, ktora chce kupic.
Nowa wkretarka dziala na akumulatorze Li-Ion 14.4V, 1,3Ah i ten akumulator chciałbym ladować starą ładowarką, a bardziej samym zasilaczem do niej dołączonym.
Jestem laikiem i chciałbym zapytać czy to bedzie w ogole działać? Jesli tak to czy są jakies zagrożenia?