Temat wydaje się prosty, wzmacniacz różnicowy i podłączenie wejść + i - do bocznika.
Zależy mi jednak na pomiarze prądu, który może płynąć przez bocznik w obu kierunkach. Nie mam możliwości zasilenia wzmacniacza napięciem symetrycznym. Jak zrealizować taki pomiar? Czy jedyna opcja to drugi wzmacniacz z podłączonymi odwrotnie wejściami?
Zależy mi jednak na pomiarze prądu, który może płynąć przez bocznik w obu kierunkach. Nie mam możliwości zasilenia wzmacniacza napięciem symetrycznym. Jak zrealizować taki pomiar? Czy jedyna opcja to drugi wzmacniacz z podłączonymi odwrotnie wejściami?