Witam, proszę o pomoc w doborze agregatu prądotwórczego do pompy głębinowej Omnigena 1.1kW i 6.3A. Myślę o zakupie agregatu Fogo F3001, 2,7kW, max 3kW, czy to dobry wybór?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam