Witam,
Wymieniłem elektrozamek - w związku z nadpaloną kostką - obciąłem kostkę z elektrozamka i przewody podłączyłem na piny - oczywiście nie zrobiłem sobie schematu jak było przypięte.
Podłączyłem przewody 2 czerwone od lewej i 2 szare od prawej.
Po włączeniu pralki i wybraniu programu jest pykanie elektrozamka kilka razy po czym dioda klucza zapala się na stałe - przy czym jest możliwość otwarcia drzwiczek.
Po próbie włączenia programu - słychać jakby elektrozamek pracował kilka razy i powraca do stanu przed.
Kostka czerwony i szary - wpiąłem do takie multikostki z przodu - tu chyba jest ok, bo nawet długość przewodów dalej nie pozwoli.
Kostka 2 czerwone poszła do sterownika - tu też nie powinno być kłopotu, ale..
Kostka z 1 pin przewód szary - z tyłu do poziomu wody i tu zaczyna się zabawa, bo są 2 piny wolne i w każdy pasuje.
Może ktoś poratuje schematem podłączenia - będę wdzięczny.
Wymieniłem elektrozamek - w związku z nadpaloną kostką - obciąłem kostkę z elektrozamka i przewody podłączyłem na piny - oczywiście nie zrobiłem sobie schematu jak było przypięte.
Podłączyłem przewody 2 czerwone od lewej i 2 szare od prawej.
Po włączeniu pralki i wybraniu programu jest pykanie elektrozamka kilka razy po czym dioda klucza zapala się na stałe - przy czym jest możliwość otwarcia drzwiczek.
Po próbie włączenia programu - słychać jakby elektrozamek pracował kilka razy i powraca do stanu przed.
Kostka czerwony i szary - wpiąłem do takie multikostki z przodu - tu chyba jest ok, bo nawet długość przewodów dalej nie pozwoli.
Kostka 2 czerwone poszła do sterownika - tu też nie powinno być kłopotu, ale..
Kostka z 1 pin przewód szary - z tyłu do poziomu wody i tu zaczyna się zabawa, bo są 2 piny wolne i w każdy pasuje.
Może ktoś poratuje schematem podłączenia - będę wdzięczny.