Witam wszystkich, monitorek jak w temacie, pali tranzystor Q411. Kondensatory przy Q410 i Q411 wymienione. Objaw jest taki, ze po wlaczeniu ze sprawnym tranzystorem zaczyna syczec ,brak menu na ekranie, dioda swieci na zielono, po chwili przestaje syczec, na ekranie pojawia sie obrazek z brakiem podlaczenia z komp.. no i juz jest po Q411,czy ktos moze pomóc.???
Pozdrawiam...
Dodano po 3 [godziny] 2 [minuty]:
Witam ponownie monitorek juz dziala , uszkodzony okazal sie kondensator C421, w tym monitorze mial wartosc 300nF/250V.
Pozdrawiam...
Pozdrawiam...
Dodano po 3 [godziny] 2 [minuty]:
Witam ponownie monitorek juz dziala , uszkodzony okazal sie kondensator C421, w tym monitorze mial wartosc 300nF/250V.
Pozdrawiam...