Cześć wszystkim. Aktualnie studiuję kierunek nietechniczny. Chciałbym za rok w wieku 23 lat iść na elektrotechnikę, ale ciągle obawiam się, czy nie będę dyskryminowany z powodu wieku przez pracodawców. Z dostaniem się nie byłoby problemu, matematykę rozszerzoną napisałem na 92%. Co o tym sądzicie?