Po włączeniu do sieci amplitunera mruga tylko jednostajnie czerwona dioda LED pod napisem HDMI, na panulu czołowym ,reset nic nie daje -na krótko pojawiają się napisy na wyświetlaczu,którymi można sterować ale tylko przez chwile po resecie i wszystko powraca do stanu wyjściowego .Gdzie szukać usterki.