Wlaśnie w tej wieżyczce niedziala mi cd. Plyta sie NIEobraca, natomiast laser widać dziala. Co moze byc nietak? Podejrzewam silniczek obracajacy plytke. Co mam zrobic, tylko to zeby otworzyc wieże mi nie piszcie
. Co sprawdzić najpierw? Pilne !![/b]