Witam mam problem z piekarnikiem Samsung dual Cook po awarii modulu zasilania został on wymieniony na nowy. Wcześniej tylko tykał przekaznik. Teraz włącza się piekarnik działają pokrętła i panel ale po wybraniu trybu pieczenia włącza się tylko światło i górny wentylator. Nie idzie napiecie na grzałki ani nie włączają się wentylatory termoobiegu. Są 4 grzałki górna dolna i 2 do 2 wentylatorów termoobiegu. Grzałki maja poniżej 50om termostaty 3szt maja przejscie a 2 czujniki temperatury reagują zmieniają oporność pozatym były podmieniane na nowe bez efektu. Wymieniony również panel sterujacy tez bez efektu. Czy ktoś mógłby coś podpowiedzieć?