Witam.
Posiadam pralkę Amica WA1S712CLiSD.
Pralka ma 2 lata i 1 miesiąc (tak gwarancja skonczyla się miesiąc temu).
Żona zwróciła uwagę że przy wirowaniu zaczęła głośniej - inaczej pracować.
Po szybkich oględzinach wg mnie do wymiany są łożyska ale proszę o potwierdzenie mojej tezy gdyż nigdy tego nie robiłem
Czy posiada ktoś dokumentację serwisową - rozpiskę częsci. Chciałbym wcześnie kupić łożyska i uszczelnienie.
Posiadam pralkę Amica WA1S712CLiSD.
Pralka ma 2 lata i 1 miesiąc (tak gwarancja skonczyla się miesiąc temu).
Żona zwróciła uwagę że przy wirowaniu zaczęła głośniej - inaczej pracować.
Po szybkich oględzinach wg mnie do wymiany są łożyska ale proszę o potwierdzenie mojej tezy gdyż nigdy tego nie robiłem
Czy posiada ktoś dokumentację serwisową - rozpiskę częsci. Chciałbym wcześnie kupić łożyska i uszczelnienie.