Witam.
Posiadam oto taki zasilacz SilentiumPC Vero L2. Problem polega na tym że nie da się go załączyć. Tzn załącza się na chwilę. Mierząc miernikiem linia 12V wskazuje przez chwilę nawet 13,2V, więc stawiam, że uruchamia się zabezpieczenie. Czy ktoś już się spotkał z takim problemem? Jutro na spokojnie do tego podejdę i poszukam linii odpowiedzialnych za zabezpieczenia. Wszelkie pomysły gdzie szukać mile widziane.
Posiadam oto taki zasilacz SilentiumPC Vero L2. Problem polega na tym że nie da się go załączyć. Tzn załącza się na chwilę. Mierząc miernikiem linia 12V wskazuje przez chwilę nawet 13,2V, więc stawiam, że uruchamia się zabezpieczenie. Czy ktoś już się spotkał z takim problemem? Jutro na spokojnie do tego podejdę i poszukam linii odpowiedzialnych za zabezpieczenia. Wszelkie pomysły gdzie szukać mile widziane.