mam problem, mianowicie zrobiłem zdjęcie i nie mogę go usunąć, wyskakuje "nie można usunąć". Nie mogę go równiez ściągnąć przez kabel na kompa, nie mogę zmienic nazwy, przeniesc nigdzie poprostu nic nie mogę z tym zdjęciem zrobic. Macie jakis pomysł?