logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak usunąć zdjęcie z Nokia 6020? Błąd nie można usunąć

npmat 30 Lis 2005 20:42 1620 5
REKLAMA
  • #1 2041711
    npmat
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Ocena: 1
    mam problem, mianowicie zrobiłem zdjęcie i nie mogę go usunąć, wyskakuje "nie można usunąć". Nie mogę go równiez ściągnąć przez kabel na kompa, nie mogę zmienic nazwy, przeniesc nigdzie poprostu nic nie mogę z tym zdjęciem zrobic. Macie jakis pomysł?
  • REKLAMA
  • #2 2041776
    parixon
    Poziom 22  
    Posty: 467
    Pomógł: 44
    Ocena: 8
    Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne w telefonie i wtedy usuń. Jak to nie pomoże to zostanie tylko zmiana softu. :-(
  • REKLAMA
  • #3 2042172
    npmat
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Ocena: 1
    Przywróciłem ustawienia fabryczne i nic nie pomogło :/ Nie ma innego sposobu żeby to zrobić? Kablem nie można jakoś? Mam ten telefon dopiero 3 tygodnie.
  • REKLAMA
  • #4 2042299
    parixon
    Poziom 22  
    Posty: 467
    Pomógł: 44
    Ocena: 8
    Jeżeli też kabel też nie może ściągnąć tego zdjęcia to raczej zostaje tylko zmiana całego softu box'em. Ale widze że telefon masz chyba na gwarancji, więc możesz spróbować go zareklamować.
  • REKLAMA
  • #5 2042963
    kszysek
    Poziom 18  
    Posty: 213
    Pomógł: 26
    npmat napisał:
    mam problem, mianowicie zrobiłem zdjęcie i nie mogę go usunąć...


    a robiles restart telefonu (wylacz/wlacz) mi tez sie tak czasem dzieje (6230i) i taki zabieg pomoga.
  • #6 2044001
    npmat
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Ocena: 1
    Wielkie dzięki, restart pomógł :) Niby banał a nie pomyślałem o tym :)
REKLAMA