Witam, od pewnego czasu mam problem z temperaturą wody pod prysznicem (raz ciepła, raz zimna). Miałem podejrzenie, że to wina kotła - Junkers Ceraclass. Przyjechał serwisant, sprawdził kocioł, podwyższył ciśnienie gazu i zmniejszył temperaturę wody na kotle do minimalnej. Zmiana dała efekt w stabilności pracy kotła przy ogrzewaniu, bo wcześniej co chwilę gasł. Niestety problem temperatury pod prysznicem pozostał. Gdy włączę mniejszy strumień wody - temperatura jest ok, przy maksymalnym strumieniu i ustawieniu uchwytu w lewo ta temperatura jest zimna lub letnia. W bateriach umywalki i zlewu tego problemu nie ma, jedyny problem to czas nagrzania wody przez kocioł. Bateria prysznicowa Hansgrohe E Logis - wcześniej nie było z nią problemu, mam ją 1,5 roku. Od czego zacząć sprawdzenie? Czy w ogóle bawić się w sprawdzanie. Niby na baterię jest gwarancja. Póki co przeczyściłem tę słuchawkę, było trochę kamienia na sitku przy łączeniu z wężem, ale to nic nie zmieniło.