Witam.Posiadam passata B6.Centralny zamek zamyka drzwi wszystkie 4 sztuki.Natomiast po wciśnięciu na pilocie kludki otwieranie,nie otwierają się przednie drzwi(obie pary). Tylne się otwierają.Myslalem że to mechanizm zamka,więc kupiłem nowy i założyłem od strony pasażera,ale sytuacja jest ta sama.ZmJest to trochę uciążliwe,bo jak zamknę drzwi z pilota i później chce otworzyć,to muszę otwierać tylne drzwi i włożyć rękę od środka i pociągnąć za klamkę od wewnątrz, wówczas otworze drzwi od kierowcy.Pomoże ktoś?