Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piec gitarowy jeszcze raz Problem !

02 Gru 2005 20:56 897 2
  • Poziom 16  
    Zbudowałem piec gitarowy w oparciu o schemat przedwzmacniacza i końcówki mocy od Janek11389. Piec gra dobrze na kanale czystym nawet przy więkrzych wzmocnieniach,problem pojawia się gdy włanczam fuza.Przy zwiększeniu mocy piec zaczyna piszczeć nie wiem skąd to się bierze.Prosze o pomoc i z góry dziękuje.
  • Poziom 10  
    kup lepszy efekt albo gitare, albo zaopatrz sie w bramke szumów ...to zwykłe sprzężenia.
  • Poziom 16  
    Piecyk był sprawdzany na dwóch fuzach jeden to był Shred Master a drugi Master Metal i efekt tego był taki sam(czyli pisk po podgłośnieniu).
    Słyszałem coś o petli masy być może to jest przez to spowodowane.Jeśli chodzi o bramke szumów to będe szukał jakiegoś schematu,ale to już jest dodatkowy efekt a to nie chodzi o dobudowywanie dodatkowych efektów tylko usunięcie błędu ktury tkwi konkretnie w tym piecu.Jest to problem już dawny w piecykach ale jak go rozwiązać konkretnie w tym przypadku to jest problem.Dzięki za porade będe go jeszcze sprawdzał na innej gitarze i zobacze jak się będzie zachowywał.