Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Diana p565a

02 Gru 2005 23:50 1437 10
  • Poziom 10  
    witam , mam problem z grzałką, mianowicie nastawiam na 30 stobni a ona gotuje wodę co mogę z tym zrobić. jest nowa grzałka( starą rozerwało), nowy programator.
    ratujcie!:D
  • Poziom 10  
    Dzięki śliczne , jutro go wymienię i dam znać czy to był powód.:D

• Specjalista AGD
    Witam.
    A po wymianie programatora działała poprawnie?
    Może coś pomyliłeś w kabelkach i na grzałkę idzie cały czas zasilanie, ale jeśli było w porządku, to do wymiany regulator temperatury.
  • Specjalista AGD
    Paw_el ma racje
    zdaje sie pomyliłeś sie kolego w połaczeniach programatora
    ale jeśli nie to sprawdż czy grzałka nie ma przebicia na masę
    następnie wyjmij dupkę termostatu ze zbirnika i postaraj się ja podgrzać zapalniczką
    jednocześnie sprawdzając czy reaguje pykaniem i jednocześnie zmierz czy rozłaczaja styki na regulatorze
  • Poziom 10  
    Dzięki za podpowiedzi ale okazało się że coś nie tak z wodą. pralka nie pobiera wody od 1-szego do 3 programu i nie wiruje. termostat jest w porządku a grzałka się przegrzewała bo nie było wody hihi ale jestem sierota nie sprawdziłem tego. teraz szukam przyczyny tych usterek.
  • Poziom 10  
    myslałem o hydrostacie ale to wirowanie mnie męczy, zaraz po wymianie programatora wirowała ale jak włączyłem 1-szy program Bio na 95 stopni to w momęcie kiedy powinna pobrać wodę stoi jak pomogę programatorowi się przesunąć to pierze bez wody potem półka, wypuszcza wodę i jak ma wirowac to sobie pochlapuje lekko wodą i nie ruszy. miałem różne chece z pralkami ale tego nie potrafię rozgryść.
  • Poziom 10  
    sprawdzałem ze schematem, chyba że ktoś wcześniej pozamieniał kolory przewodów -- sprawdzę dokładnie
  • Poziom 10  
    Serdeczna dzięki wszystki, po wymianie termostatu i hydrostatu który się zawieszał( sklejaly się styki) pralka chula jak nowa.