Cześć,
Gratuluję wszystkim aktorom transformacji i programowania, dobra robota.
Sflashowałem przekaźnik BK7231T, tutorial znajdziesz tutaj.
Wszystko poszło dobrze, mogę teraz zamówić u Domoticza po wifi.
Teraz chcę skonfigurować (OpenBeken 1.17.459) MQTT dla Domoticza i... nie mogę tego zrobić!
Czy jest gdzieś tutorial?
Z poważaniem, dziękuję.
Gratuluję wszystkim aktorom transformacji i programowania, dobra robota.
Sflashowałem przekaźnik BK7231T, tutorial znajdziesz tutaj.
Wszystko poszło dobrze, mogę teraz zamówić u Domoticza po wifi.
Teraz chcę skonfigurować (OpenBeken 1.17.459) MQTT dla Domoticza i... nie mogę tego zrobić!
Czy jest gdzieś tutorial?
Z poważaniem, dziękuję.