Witam. Iveco Daily 2.8, 2003 rok. Auto na zimnym odpalało od strzała, a po rozgrzaniu przerywało oraz gasło. Teraz już na zimnym jest problem z rozruchem, odpala z plaka i chodzi bez problemu, dopóki się nie rozgrzeje, wtedy znowu zaczyna wariować, świeci się kontrolka wtrysku oraz obrotomierz przestaje działać. Wtryski stosunkowo niedawno robione, więc szukałabym gdzie indziej. Aktualnie wymienione: filtry paliwa, pompka wstępna paliwa, czujnik położenia wału oraz zawór regulacji ciśnienia na pompie wtryskowej. Panowie, jakieś sugestie gdzie szukać? Pozdrawiam
Witam. Iveco Daily 2.8, 2003 rok. Auto na zimnym odpalało od strzała, a po rozgrzaniu przerywało oraz gasło. Teraz już na zimnym jest problem z rozruchem, odpala z plaka i chodzi bez problemu, dopóki się nie rozgrzeje, wtedy znowu zaczyna wariować, świeci się kontrolka wtrysku oraz obrotomierz przestaje działać. Wtryski stosunkowo niedawno robione, więc szukałabym gdzie indziej. Aktualnie wymienione: filtry paliwa, pompka wstępna paliwa, czujnik położenia wału oraz zawór regulacji ciśnienia na pompie wtryskowej. Panowie, jakieś sugestie gdzie szukać? Pozdrawiam