Dobry wieczór.Mam problem z redukcją biegu z 4 na 3.Biegi od 1 do 5 wchodzą płynnie.Natomiat przy zredukowaniu z 4na 3 jest lipa.Na postoju w chodzi normalnie z 4na 3.Olej profilaktycznie wymieniony.Synchronizator uszkodzony?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam