logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Gdzie zamontować część siłownika Belimo CH230-L200 w Defro Spectra?

cehrias 06 Mar 2024 21:12 2508 1
REKLAMA
  • #1 20993380
    cehrias
    Poziom 7  
    Posty: 5
    Ocena: 1
    Witam.
    Proszę o pomoc.
    Spaliła mi się rura spiro przy podajniku w Defro Spectra (zapchany podajnik i cofka).

    Podczas dekonstrukcji wypadła mi część siłownika Belimo CH230-L200, taki mały magnes w plastiku z dziurką (na zdjęciu).

    Układ siłownika Belimo z widocznym magnetycznym kluczykiem do zwalniania blokady w piecu Defro.

    Czy to jest jakiś gadżet nieistotny, czy jednak to gdzieś powinno być przymocowane w konkretne miejsce? Jeżeli tak to gdzie?
    Może ktoś ma Defro jakiś z podobnym siłownikiem i mógłby zerknąć?

    Kompletnie nie mam pomysłu skąd to wyleciało. Ale ma branding Belimo. Na schematach jakie znalazłem (z CH230-L100 tylko są), nie ma niczego takiego.

    Dodano po 18 [minuty]:

    Znalazłem, że to jest magnetyczny kluczyk do zwalniania blokady.
    Schemat pokazujący użycie magnetycznego klucza Belimo do zwalniania blokady siłownika.

    Przepraszam za zamieszanie.
  • REKLAMA
  • #2 20993448
    cehrias
    Poziom 7  
    Posty: 5
    Ocena: 1
    Rozwiązanie dodane do posta.
REKLAMA