Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki z Radmorów najlepszy...

03 Dec 2005 22:30 1191 5
  • Level 12  
    Mam pytanie, mam zamiar kupić jeden z wzmacniaczy Radmor. Jednak nie wiem który najlepiej wybrać. Wzmacniacz chciałbym po jakimś czasie ulepszyć :P. Chciałbym by miał w miare dobry przedwzmacniacz, ładnie wyglądał i by wskaźnik wysterowania (ten od kanałów, lewego i prawego) był wskazówkowy. Jaki model polecacie?
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 12  
    heyka ja mam radmora 5412 ma wskaźniki diodowe ale to niczemu nieprzeszkadza a tak w ogule to sprawował się świetnie i wymiatał na niezłą odległosc gorzej jak sie popsuje a niemasz doświadczenia w jego naprawie to możesz sie porzegnać ze go zrobisz bez odpowiedniej wiedzy a tak poza to jestem z niego zadowolony :)
  • Level 12  
    Dzięki, raczej nie mam jeszcze wprawy w naprawie sprzętu ale dzięki. Jakieś jeszcze propozycje?
  • Level 12  
    hmm raczej nie ale polecam wkarzdym bądz razie radmorka obojętnie byle byłradomorek one są takie w utrzymaniu i wymiatają:) pozdro
  • Level 12  
    A jakibyś polecał inny wzmacniacz nie radmorowy a w miare tani?
  • Level 12  
    hmmm w sumie mojąspecjalnością była unitra i radmor ale to to jedno i to samo miałem jeszcze zodiaka ( wypas bas ) wymiatał groźnie niewiem jak keenwod miałgo mój kuzynek i terz mu dudniało ale jak ja bym wybierał to albo unitre albo radmorka bo po pierwsze wymiatają ja mam 5412 i koleś do mnie przyszedł z odległosci około 250m jek go testowałem bo myślał że gdzieś w pobliżu jest dyskoteka a w razie popsucia naprawa jest groszowym wydatkiem a porady jak naprawic to możesz spytać choćby mnie albo innych kolesi na forum :d w dodatku pod radmora mozesz podłączyć każdy głosnik jaki istnieje i on będzie grał ze swoją maxymalną mocą a głosnik będzie grał tyle ile da mu wzmachol możesz wybrać jakis tańszy model i go powolutku ulepszac i zawsze sprzedać za drożej :) ja kupiłem radmorka5412 na złomnicy za 10 zł a naprawa jego wyniesie mnie około 30zł :D możesz rozejrzec się za takimi sprzętami tylko uprzedzam żeby go zrobić musisz posiadać dużo informacji które moge Ci udostępnic jesli będziesz chciał :) ja jestem za unitrą i radmorem niewiem jak sprawują sie inne wzmachole bo miałem ich zaledwie kilka ale radmor przebija wszystkie pozdro i napisz jak sobie wybierzesz coś :)