Witam,
Mam pewien problem, a mianowicie taki, że mam Skodę Fabię 2 z 2007 roku. Mam auxa na Bluetooth i działał mi normalnie, lecz jak dzisiaj chciałem sobie posłuchać muzyki i na telefonie normalnie mi się łączy aux, ale że tak powiem dźwięk nie wydobywa się z głośników ani z telefonu, jest po prostu głucho. Zwykłe odpinanie i ponowne połączenie się auxa nie pomaga. Na dodatek dodam, że kiedyś miałem sytuację taką, ale odpiłem auxa, podpiąłem ponownie i zadziałało.
Mam pewien problem, a mianowicie taki, że mam Skodę Fabię 2 z 2007 roku. Mam auxa na Bluetooth i działał mi normalnie, lecz jak dzisiaj chciałem sobie posłuchać muzyki i na telefonie normalnie mi się łączy aux, ale że tak powiem dźwięk nie wydobywa się z głośników ani z telefonu, jest po prostu głucho. Zwykłe odpinanie i ponowne połączenie się auxa nie pomaga. Na dodatek dodam, że kiedyś miałem sytuację taką, ale odpiłem auxa, podpiąłem ponownie i zadziałało.