Witam, nie mam jak tego pokazać na zdjęciu/filmie, ale dziś w nocy doszło do zalania. Głównym bohaterem jest „Hunter Node sterownik 4-sekcyjny”. Dziś w nocy na test włączyłem z żoną system, aby włączył się o 4, żeby przygotować system. Na nagraniu z kamer było widać, że wszystkie 3 sekcje się zamknęły, oprócz jednej, i cały czas leciała woda. Wie ktoś, co jest przyczyną?
Witam, nie mam jak tego pokazać na zdjęciu/filmie, ale dziś w nocy doszło do zalania. Głównym bohaterem jest „Hunter Node sterownik 4-sekcyjny”. Dziś w nocy na test włączyłem z żoną system, aby włączył się o 4, żeby przygotować system. Na nagraniu z kamer było widać, że wszystkie 3 sekcje się zamknęły, oprócz jednej, i cały czas leciała woda. Wie ktoś, co jest przyczyną?