Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplitunery. Proszę o fachowe porady

04 Gru 2005 21:52 1353 2
  • Poziom 10  
    Cześć. Jestem tu nowy i bardzo proszę o pomoc.
    Mam głośniki KODA AV707 + SW 850 potrzebuję do nich amplitunera. Waham się pomiędzy YAMAHA RX-V351 ,a PIONEER VSX 415. Oczekuję porad od znawców tematu (a może jeszcze inny amplituner? Ale do 900 PLN)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Posiadam Pioneer VSX 415 i nienażekam podłączone mam pod niego altusy 300 przód i tył altony 70 i hulają dzwięk puszczam z kompa. Amplituner za bardzo się nie grzeje dzięk jest czysty wszystkie zabezpieczenia ładnie działają czyli jakieś zwarcie w kabelkach wyłacza się można naprawde dobrze przypiec głośniczki ja się da voluma na plus. Można ustawiać sobie każdy kanał osobno. A tak to te twoje koda av707 pdą grały a na pufer jest wyjście tylko na aktywny bufer. Coś więcej pisz
  • Poziom 10  
    jestem zupełnym laikiem w dziedzinie audio. Te moje głośniki Kody są świeżo zakupione i jeszcze nie grały. Dlatego proszę o porady względem amplitunera bo muszę go zakupić aby móc zmontować jakiś fajny zestaw. Może coś wiesz na temat głośników Koda bo zakup był raczej intuicyjny. Sobwoofer jest aktywny. Wyjaśnij mi jeszcze co oznacza pojęcie "średnia impedacja", w przypadku w/w głośników jest to 8Ω i jak się ma moc na poszczególnych wyjściach amplitunera do mocy głośników , oraz sobwoofera (czy on jest zupełnie od tego niezależny?)