Cześć. Zainstalowałem OpenMediaVault na raspberry pi 3.
Chcę używać protokołu FTP. Skonfigurowałem wszystko raczej poprawnie lecz po połączeniu przez totalcommander nie ukazują mi się żadne udostępnione foldery. Podczas łączenia przez SAMBA w systemie Windows wszystko działa normalnie.
Dlaczego FTP nie pokazuje żadnych folderów/katalogów?
Chcę używać protokołu FTP. Skonfigurowałem wszystko raczej poprawnie lecz po połączeniu przez totalcommander nie ukazują mi się żadne udostępnione foldery. Podczas łączenia przez SAMBA w systemie Windows wszystko działa normalnie.
Dlaczego FTP nie pokazuje żadnych folderów/katalogów?