Cześć.
Kupiłem grzałkę do pralki Elektrolux EWT1266EXW która ma końce na podwójną wtyczkę. Czy jak zamontuje ją i podepnę pojedynczą do grzałka będzie działać?
Kupiłem grzałkę do pralki Elektrolux EWT1266EXW która ma końce na podwójną wtyczkę. Czy jak zamontuje ją i podepnę pojedynczą do grzałka będzie działać?