Witam, posiadam ekspres De Longhi Dynamica ECAM 350.55B. Po włożeniu zbiornika z wodą nadal wyskakuje informacja: włóż zbiornik.
Po odłączeniu od prądu na jakiś czas problem znika i wraca po zrobieniu kawy lub dwóch. Czasami jest tylko pikanie i migotanie informacji "włóż zbiornik".
Ekspres ma już swoje lata, czy ktoś może się już z czymś takim spotkał? Jakiś czujnik?
Po odłączeniu od prądu na jakiś czas problem znika i wraca po zrobieniu kawy lub dwóch. Czasami jest tylko pikanie i migotanie informacji "włóż zbiornik".
Ekspres ma już swoje lata, czy ktoś może się już z czymś takim spotkał? Jakiś czujnik?