Witam,
Od kilku lat posiadam radmora 5102 z pięcioma wskaźnikami. Wszystko grało dobrze, aż do pewnego czasu. Teraz po włączeniu zasilania głośnik niskotonowy wpada w równomierne drgania bez podawania jakiegokolwiek sygnału na wejście. Problem dotyczy obu kanałów.
Regulacja głośności nie zmienia siły drgania tylko regulacja tonów niskich powoduje większe wychylenia membrany. Oprócz tego wzmacniacz gra tak jak grał, z ta różnicą że głośność powyżej 4-5 powoduje że muzyka staje się 'niezrozumiała'. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, lub wie co może powodować takie zachowanie radmora ?. Z góry dziękuję za pomoc.
Od kilku lat posiadam radmora 5102 z pięcioma wskaźnikami. Wszystko grało dobrze, aż do pewnego czasu. Teraz po włączeniu zasilania głośnik niskotonowy wpada w równomierne drgania bez podawania jakiegokolwiek sygnału na wejście. Problem dotyczy obu kanałów.
Regulacja głośności nie zmienia siły drgania tylko regulacja tonów niskich powoduje większe wychylenia membrany. Oprócz tego wzmacniacz gra tak jak grał, z ta różnicą że głośność powyżej 4-5 powoduje że muzyka staje się 'niezrozumiała'. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, lub wie co może powodować takie zachowanie radmora ?. Z góry dziękuję za pomoc.