Witam, na wstępie od razu dodaję iż jestem świeżakiem na tej stronie i póki co nie wiem, czy to dobry dział na ten temat, ale z góry przepraszam.
Od jakiegoś czasu borykam się z dość irytującym problemem... jest to spadek fpsów podczas gwałtownego krótkiego poruszania myszką bądź bardzo wolnego poruszania, nigdy nie miałem takiego problemu. Zawsze stale zmieniam pastę i czyścę, ale po zmianie nowego monitora było wszystko ok, lecz po 2 miesiącach spadki się pojawiają. Z 120fps spada nawet do 50-60, jest to krótkotrwałe, ale bardzo irytujące. Sprawdzałem też, czy RAM, procesor i grafika się nie męczą, ale nic im się nie dzieje... Czy ktoś umie rozwiązać ten problem i jest w stanie mi go rozwiązać?
Pełna specyfikacja:
i5-12400F
2x8GB RAM DDR4 3600MHz
Dyski 2x SSD [1]x1T [2]x500GB
RTX 2060
Zasilacz 700W
Od jakiegoś czasu borykam się z dość irytującym problemem... jest to spadek fpsów podczas gwałtownego krótkiego poruszania myszką bądź bardzo wolnego poruszania, nigdy nie miałem takiego problemu. Zawsze stale zmieniam pastę i czyścę, ale po zmianie nowego monitora było wszystko ok, lecz po 2 miesiącach spadki się pojawiają. Z 120fps spada nawet do 50-60, jest to krótkotrwałe, ale bardzo irytujące. Sprawdzałem też, czy RAM, procesor i grafika się nie męczą, ale nic im się nie dzieje... Czy ktoś umie rozwiązać ten problem i jest w stanie mi go rozwiązać?
Pełna specyfikacja:
i5-12400F
2x8GB RAM DDR4 3600MHz
Dyski 2x SSD [1]x1T [2]x500GB
RTX 2060
Zasilacz 700W