makuchowski napisał: Błąd zegara (460).
Błąd zegara to niekoniecznie bateryjka CR2032 do wymiany. Obsługiwałem kilkunastoletnie (ponad 15) kasy. Nie zdarzyło się aby była konieczna wymiana tej bateryjki. Czy drukarka była aktywnie używana? Kiedy wykonano ostatni raport dobowy fiskalny?
Podejrzewam, że ponad rok nie był wykonywany raport dobowy.
Czy mam rację?
PS.
Tą bateryjkę może wymienić tylko Serwis Główny Posnet. Nawet Serwisant Autoryzowany Posnet przypisany do tej drukarki nie ma dostępu do niej. Błąd zegara skasować może już serwisant autoryzowany bez problemu w kilka chwil. Nie ma potrzeby wymiany czegokolwiek. Wykonuje się z poziomu klawiatury przez uprawnionego serwisanta Posnet.