Pralka Samsung WF70F5E5U4W/EO po poprawie punktów lutowniczych teraz nie blokuje drzwi.
Wydłubałem moduł z żywicy/silikonu, starałem się bardzo ostrożnie pomimo to żywica oderwała dwie diody przy przekaźnikach Diody wymieniłem może nie na identyczne ale podobne od przekaźników z pralki Samsung Chyba to nie jest kwestia diody, raczej tych dwóch bo one służą jako zabezpieczenie. Było także kilka zimnych lutów, zostały poprawione. Po wsadzeniu modułu do pralki jest problem z blokadą drzwi, wcześniej działała. Wygląda to tak że nastawiamy dowolny program, wciskamy PLAY i po kilku sekundach wyskakuje błąd DE, tak jakby nie podawała napięcia na blokadę. Jest to pralka w której moduł umieszczony jest oddzielnie od panelu użytkownika, jest zamontowany z prawej strony pralki z przodu poziomo pod pokrywą.
Ścieżki posprawdzane, nie są nigdzie przerwane, innych odstających elementów smd też nie zauważyłem.
Wydłubałem moduł z żywicy/silikonu, starałem się bardzo ostrożnie pomimo to żywica oderwała dwie diody przy przekaźnikach Diody wymieniłem może nie na identyczne ale podobne od przekaźników z pralki Samsung Chyba to nie jest kwestia diody, raczej tych dwóch bo one służą jako zabezpieczenie. Było także kilka zimnych lutów, zostały poprawione. Po wsadzeniu modułu do pralki jest problem z blokadą drzwi, wcześniej działała. Wygląda to tak że nastawiamy dowolny program, wciskamy PLAY i po kilku sekundach wyskakuje błąd DE, tak jakby nie podawała napięcia na blokadę. Jest to pralka w której moduł umieszczony jest oddzielnie od panelu użytkownika, jest zamontowany z prawej strony pralki z przodu poziomo pod pokrywą.
Ścieżki posprawdzane, nie są nigdzie przerwane, innych odstających elementów smd też nie zauważyłem.