Jak najlepiej wg Was drodzy forumowicze najlepiej zaciskać przewody w złączach LSA - ściągać izolacje z przewodów czy wciskać je z izolacją ? Np. instrukcja od patch panelu Digitusa pokazuje by ściągać izolacje z wciskanych przewodów, jednak patrząc długometrażowo czy nie lepiej by przewody zostawały w izolacji która będzie chroniła miejsce styku przed utlenianiem ?