Witam. Posiadam drukarkę HP Deskjet 2710 i krzywo lub w ogóle nie pobiera papieru. Trzeba ręcznie docisnąć papier, wtedy pobiera, ale krzywo i druk jest niesymetrycznie drukowany. Jak się zabrać za tą drukarkę, żeby coś poprawić? Proszę o poradę.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam