Witam.
Jak w temacie.Objaw byl taki ze w miare zwiekszania ilosci wydrukow pojawialy sie coraz bardziej widoczne regularne odbicia, tylko pierwsze strony wygladaly w miare dobrze.Profilaktycznie wymienilem modół fusera bo byl caly oblepiony spieczonym tonerem i odnosze wrazenie ze dalej to samo.
Wydaje mi sie ze moze to byc wina toneru ale jak to sprawdzic wymieniajac tylko pojemnik z tonerem...przeciez sporo go jest jeszcze w developerze.
na razie sie grzeje....
Jak w temacie.Objaw byl taki ze w miare zwiekszania ilosci wydrukow pojawialy sie coraz bardziej widoczne regularne odbicia, tylko pierwsze strony wygladaly w miare dobrze.Profilaktycznie wymienilem modół fusera bo byl caly oblepiony spieczonym tonerem i odnosze wrazenie ze dalej to samo.
Wydaje mi sie ze moze to byc wina toneru ale jak to sprawdzic wymieniajac tylko pojemnik z tonerem...przeciez sporo go jest jeszcze w developerze.
na razie sie grzeje....