Witam mam pytanko o skan po Smb, od tygodnia nie mogę ustawić żadnego skanu w maszynach c450i lub c368.. Jakiś czas temu ustawiałem na innych maszynach i wszystko szło.. Ustawiałem zawsze według tego samego schematu.. Udostępnienie folderu, włączenie smb w programy i funkcje, we właściwościach sieci włączenie wszelkich udostępnień i wyłączenie tego hasła.. Wpisuje dobre dane.. Wyłączam wszelkie zapory i kicham. Błąd połączenia.. I twk od kilku dni.. Na 3 maszynach a powiem ze robiłem to od kopa i zawsze działało, czy ktoś czegoś nie po blokował na 10 lub 11?