mój fordzik *automat* 136 koników, nie chce ciągnąć, dopiero po odłączeniu wtyczki która się znajduje za filtrem powietrza, zaczyna ładnie ciągnąć, co to jest za wtyczka? czy można ją jakoś naprawić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam