Witam, wczoraj przy dojeżdżaniu do krzyżówki znikły biegi, lewarek na D, obroty normalne, auto stoi w miejscu. Lewarek zmienia pozycję D.R.N.P, na wyświetlaczu zmienia się także, natomiast stoi w miejscu na pozycji P i N, można kręcić motor do 4 tys. na D i R maks 1.500. Po podłączeniu stacji zero błędów, odpięcie akumulatora także nic nie dało. Nie pokazuje tylko zmiany biegów na tiptronic prawo czy lewo, obok D nie pokazuje się 5,4,3,2,1, tryb C S zmienia się i podnoszą się obroty silnika. Olej nowy w skrzyni przy okazji remontu silnika, złożone wszystko, auto zrobiło 400 km, żadnych objawów, zmieniało biegi płynnie i bez dziwnych odgłosów. Zamówiłem nowy sterownik, ten pod nogami pasażera, będzie w środę. Auto na P stoi, nie można przepchnąć, a na N można, więc wykluczam zawleczkę lewarka. Pomocy, trzeci raz wywalać silnik z skrzynią, przyjdzie jak sprawdzić, czy nie padła pompa w skrzyni. Zwykła skrzynia 5G, pozdro.