Cześć Koledzy,
Przez parę lat działam jako elektryk przemysłowy, -utrzymanie ruchu, naprawa maszyn (a czasem instalacji). Od roku - zaczynam działać także na własną rękę jako elektromonter. Uprawnienia D - mam po kursie na uczelni.
Jaki miernik parametrów instalacji polecilibyście na początek, jako podstawowy? Może być używka. Budżet - jakieś 2000..3000, jeśli będzie potrzeba - mogę trochę naciągnąć budżet.
Przez parę lat działam jako elektryk przemysłowy, -utrzymanie ruchu, naprawa maszyn (a czasem instalacji). Od roku - zaczynam działać także na własną rękę jako elektromonter. Uprawnienia D - mam po kursie na uczelni.
Jaki miernik parametrów instalacji polecilibyście na początek, jako podstawowy? Może być używka. Budżet - jakieś 2000..3000, jeśli będzie potrzeba - mogę trochę naciągnąć budżet.