Witam. Golf 7 2.0 TDi 150km CRLB EA288 (EGR okrągły, bajpas przez głowicę) podczas płynnej jazdy czasami szarpnie na niskich obrotach 1100-1800 (podczas przyspieszania nie występuje), dosyć często podczas jazdy pod górkę (szarpanie - jakby mu brakło mocy i nagle wróciła). Ogólnie brak błędów, ciśnienie na listwie wtryskowej mieści się w rampie wyliczonej, korekty na wtryskach nie przekraczają 0,35mg, pozostałe parametry wyglądają w normie, silnik w pełni żwawy, wypalanie dpf co 450-550km, ciśnienie doładowania w normie. Ma ktoś jakiś pomysł co może go boleć? Ten objaw mam już od około 1.5 roku - 50 tys. km i się nie nasila.