Witam dostałem taki traktorek z silnikiem od fiata 126p, nic nie wiem o traktorku, poprzedni właściciel dostał go w prezecie 15 lat temu i nic w nim nie ruszył jest takim samym wstanie jak on go dostał, więc mam kilka pytań
- jeżeli bym skompletował silnik to jak mógłbym połaczyć silnik z skrzynią ( Czy kompletna obudowa sprzegla z walkiem by starczyła ?)
- Silnik jest po zalaniu, woda go zakryła jeżeli nie udało by się wstanie agonalnym jest możliwość zmiany na inny silnik ale disla czy będzie koniecznosc zmiany skrzyni bądź mostu.
Silnika ani skrzyni nie ruszałem, ponieważ nie wiem czy jest sens czy lepiej go zezlomować.
- jeżeli bym skompletował silnik to jak mógłbym połaczyć silnik z skrzynią ( Czy kompletna obudowa sprzegla z walkiem by starczyła ?)
- Silnik jest po zalaniu, woda go zakryła jeżeli nie udało by się wstanie agonalnym jest możliwość zmiany na inny silnik ale disla czy będzie koniecznosc zmiany skrzyni bądź mostu.
Silnika ani skrzyni nie ruszałem, ponieważ nie wiem czy jest sens czy lepiej go zezlomować.