Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Auto System Fox

10 Gru 2005 12:28 2856 5
  • Poziom 10  
    Kupiłem samochód marki Scorpio 87 z auto systemem fox.Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć co to jest i czy posiada alarm?Steruje centralnym bez problemu kierunki raz mrógają na zamykanie a dwa razy na otwieranie poza tym żadnych sygnałów dźwiękowych.Krótki opis przewodów wychodziących:dwa fioletowe grube,jeden żółty gruby,niebieski i wrzosowy razem,dwa zielone,jeden niebieski,jeden biały,jeden czarny,jeden pomarańczowy,jeden brązowy,jeden czerwony trzy pierwsze cyfry kodu w pilocie 719(piloty w kształcie grotu od strzały)Prawdopodobnie własnej syreny nieposiada bo nic tam niewidzię skoro jest chciałbym go jak najlepiej wykorzystać!W środku w kabinie jest prawdobodonie czujnik wstrząsowy niepodłączony ma trzy przewody:czerwony,czarny i niebieski plus otwór do potęcjometru na śróbokręt w środku jest membranka jak w zegarku elektronicznym z pozytywkami czerwona dioda posiada też układ scalony nr.HA173249D1 może się myle może to nie jest czujnik.Z góry dzięki!:|
  • Poziom 20  
    Witam
    Prawdopodobnie według kodu posiadasz alarm F100B (Bambino) kompakt czyli syrena i centrala razem, chyba że ma stacyjkę to F101R (Ragazzo). Alarm powinien dać sygnał akustyczny przy zał. i wył(chyba że jest wył przy programowaniu) ale sygnalizować powinien przy próbie włamania. Chyba ze jest coś z głośnikiem, co do środka to z opisu wynika że jest to czujnik wstrząsowy tylko że alarm ten czujnik ma w syrenie,(chyba ktoś chciał mieć dwa) Napisz czy rzeczywiście to jest kompakt bo jeszcze może to być F100B. I czy jest stacyjka i co chcesz o nim wiedzieć. Wszystko mam niestety w głowie.
  • Poziom 10  
    Mam problem z zlokalizowaniem ,stacyjki moze jakas podpowiedz.Pozatym nie ma chyba syreny bo poza klaksonem nic nie widzę chyba że w wewnątrz centrali. Jest tylko otwór na śrubokręt i dioda czerwona obok.Zadnych sygnałów nie pikania cztym podobne poza mrugnieciem raz na zamykanie i dwa na otwieranie kierunkami.Myślę że nie posiada własnego zasilania i syreny gdyz po zdjęciu klem nie daje znaku "życia":|
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    To jest kompakt czyli syrena i centrala w jednej obudowie tylko masz uszkodzony ponieważ nie wydaje dźwięków koszt takiej naprawy nie powinien przekroczyć 35 zł, Stacyjkę powinieneś mieć w obudowie jeśli nie masz to jest to bez własnego zasilania czyli F101b .Sprawdź głośnik powinien mieć 4 om. lub 8 om.
  • Poziom 10  
    Sory że tak długo się nie odzywałem ale brak czasu.Wyjąlem go i po rozebraniu okazało się że masz rację posiada syrenę .Przewód był oderwany od syreny po przylutowaniu wszystko działa daje sygnał przy otwieraniu i zamykaniu wszystko ok.Bardzo dziekuję:D.Mam pytanko jeszcze jedno nie jest podłączony od maski włącznik alarmu ,gdzie mam go podłączyć tz pod jaki kabelek w centralce i jak się uruchamia uzbraja alarm bo nie wiem czy działa jeszcze raz wielkie dzięki.

Dodano po 5 [godziny] 41 [minuty]:

Mam problem.Sprawdzałem ładowanie,zdjełem kleme gdy samochód chodził,zaczoł po ponownym załozeniu alarm wyc.Nie było szans niczym go wyłączyć,ani pilotem i niczym więcej.Powróciłem do punktu wyjścia kabelek odłączyłem od syreny,jesli mozesz to coś podpowiedz co z tym zrobić.