Witam, czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązaniu problemu z podłączeniem domofonu dwurodzinnego Elfon, kaseta bramowa Ken2, zasilacz EWD10IN, dwa unifony AU-1/3 z interkomem. Mianowicie problemem jest to, że wszystko podłączone według schematu i działa prawie wszystko, oprócz tego, że nie słychać mnie w kasecie bramowej. Z góry dziękuję.