Peugeot 407 2.0HDi RHR Siemens brak mocy i pomysłów
Dolot szczelny, przepustnice ciepłe/zimne niepoobrywane, chodzą ok, EGR zaślepiony, wydech drożny (screen z pomiaru ciśnienia różnicowego), podciśnienie sprawdzone i szczelne, wartość wymagana i rzeczywista położenia sztangi pokrywa się niemal idealnie. Turbo późno wstaje (wykres), auto jest mułowate. Wtryski? Korekty 95, 100, 100, 98. Ciśnienie na listwie oczekiwane = rzeczywiste. Co jeszcze można sprawdzić, czy o czymś nie pomyślałem? Acha, kompresja 28,29,29,28
Dolot szczelny, przepustnice ciepłe/zimne niepoobrywane, chodzą ok, EGR zaślepiony, wydech drożny (screen z pomiaru ciśnienia różnicowego), podciśnienie sprawdzone i szczelne, wartość wymagana i rzeczywista położenia sztangi pokrywa się niemal idealnie. Turbo późno wstaje (wykres), auto jest mułowate. Wtryski? Korekty 95, 100, 100, 98. Ciśnienie na listwie oczekiwane = rzeczywiste. Co jeszcze można sprawdzić, czy o czymś nie pomyślałem? Acha, kompresja 28,29,29,28