Witam,
Zakupiłem dom w tym roku latem z piecem gazowym. Od kiedy zaczęła się pora grzewcza, to w grzejnikach po rozkręceniu termostatu powyżej 3 (trójki) grzejnik zaczyna szumieć. Odkręciłem termostat i dalej szumi, próbowałem regulować przepływ na zaworze powrotnym i dalej szum. Grzejniki są odpowietrzone. Czy ktoś mógłby coś doradzić? Ponieważ w nocy jest to nie do wytrzymania. Pozdrawiam
Zakupiłem dom w tym roku latem z piecem gazowym. Od kiedy zaczęła się pora grzewcza, to w grzejnikach po rozkręceniu termostatu powyżej 3 (trójki) grzejnik zaczyna szumieć. Odkręciłem termostat i dalej szumi, próbowałem regulować przepływ na zaworze powrotnym i dalej szum. Grzejniki są odpowietrzone. Czy ktoś mógłby coś doradzić? Ponieważ w nocy jest to nie do wytrzymania. Pozdrawiam